Tilmeld dig voresnyhedsbrev

newsletter

Medarbejdere

Redaktion

Lars Myrup Lassen

Ansvarshavende redaktør

 

Tlf: +45 20 72 28 24

lml@dtmedier.dk

 

Vejtransport, havne og skibsfart, infrastruktur, politik, varebiler/Road haulage, shipping, ports, infrastructure, policy, vans/Strassenverkehr, Häfen und Schifffahrt, Infrastruktur, Politik, Kleintransporter.

Claus Warncke

Journalist

 

Tlf: +45 43 58 45 32

claus@dtmedier.dk

 

Vejtransport, havne og skibsfart/Road haulage, ports and shipping/Strassenverkehr, Häfen und Schiffahrt.

Anders Per Gajhede

Journalist

 

Tlf: +45 43 58 45 39

apg@dtmedier.dk

 

Vejtransport, luftfragt, havne og skibsfart/Road haulage, air cargo, ports and shipping/Strassenverkehr, Luftfracht Häfen und Schiffahrt.

Mikael Boris

Journalist

 

mikael@dtmedier.dk

 

Vejtransport, havne og skibsfart/Road haulage, ports and shipping/Strassenverkehr, Häfen und Schiffahrt.

Salg

Jeanette Maria Routhe

 

Tlf: +45 43 58 45 42

jmr@dtmedier.dk

Camilla Krogh

 

Tlf: +45 43 58 45 30

Mobil: +45 20 79 83 88

camilla@dtmedier.dk

Henrik Balsløw Kristensen

 

Tlf: +45 43 58 45 41

hbk@dtmedier.dk

Administration / Abonnement

Linda Frederiksen

 

Direkte tlf: +45 43 58 45 40

lf@dtmedier.dk

Bente Rasmussen

 

Direkte tlf: +45 43 58 45 35

bente@dtmedier.dk

Lene Samsøe

 

Direkte tlf: +45 43 58 45 34

lene@dtmedier.dk

Tom Nielsen

Layout

 

Direkte tlf. +45 61 513 676

tom@dtmedier.dk

Til abonnenten

 

Indtast dit brugernavn og adgangskode

Kundeservice

Danske Transport Medier APS
Christiansmindevej 12D
8660 Skanderborg
Tlf: +45 70 250 350
CVR: 17642693

Via mail

 

lf@transporttidende.com

Tilmeld nyhedsbrev

 

Jeg tilmelder mig nyhedsbrev fra Danmarks Transport-Tidende

Kundeservice

Danske Transport Medier APS
Christiansmindevej 12D
8660 Skanderborg
Tlf: +45 70 250 350
CVR: 17642693

Via mail

 

lf@dtmedier.com